Gtc | Interneta veikals www.priekam.lv
Folijas balons 86cm XL - cipars 6, sarkans
Folijas balons 86cm XL - cipars 6, sarkans
4.00 €
3.50 €
Folijas balons 96cm XXL - cipars 4, zelta, matēts
Man patika - liels un turējās vairāk nekā mēnesi ..
5 no 5 zvaigznēm
Piegāde
Kā iepirkties?
Tirdzniecības noteikumi
Vērtīgi zināt
Garantija/drošība
Kā mūs atrast?
Kontakti
Vispārējie tirdzniecības noteikumi Vispārējie tirdzniecības noteikumi

Cenas:

 1. Visas cenas mūsu veikalā ir norādītas ar PVN, bez piegādes izmaksām.

 2. Ja reizē izdarījāt pasūtījumus arī veikalos www.pulkstenis.lv  vai www.pulkstenis.com (lūdzam to ierakstīt piezīmēs) piegāde ir jāmaksā vienu reizi un tikai par dārgāko piegādi.

Piegāde:

 1. Pasūtīto preci varat saņemt un par to norēķināties (pēc www.priekam.lv cenām) mūsu birojā - Brīvības gatvē 195-23, d/d no 9.30 - 17.00.

 2. „Latvijas Pasta” EKSPRESPASTS Latvijas teritorijā (arī Rīgā) priekšapmaksas pasūtījumus piegādā nākamajā darba dienā pēc izsūtīsanas līdz plkst.17.00. Preci mēs izsūtām pēc naudas ienākšanas veikala kontā. Ja maksājums mūsu kontā ienācis līdz pulksten 10, tad prece tiek izsūtīta nākošajā darba dienā.

 3. Latvijas Pasts paziņojuma saņemšanu par to, ka prece nogādāta pasta nodaļā, nodrošina 4 darba dienu laikā pēc preces izsūtīšanas

Apmaksa:

 1. Ja pasūtot izvēlēsities preci saņemt mūsu birojā Brīvības gatvē 195-23, to varēsit iegādāties, maksājot skaidrā naudā un saņemot pirkumu apliecinošus dokumentus.

 2. Preču apmaksas veids Eksprespasta un Pasta piegādei ir bankas pārskaitījums. Tas ir ātrs, viegli izsekojams, drošs un lēts apmaksas veids, ja to veic ar SMS vai Internetbankas palīdzību. Mūsu uzņēmuma konts ir SEB bankā, līdz ar to pārskaitījums no SEB bankas mūsu kontā nonāk tajā pašā darbadienā, no citām bankām tas var ilgt 1- 2 darbadienas, no Latvijas Pasta - līdz pat 5 darba dienām.

Atteikšanās no pasūtījuma:

 1. No pasūtījuma Jūs varat atteikties jebkurā tā stadijā, arī 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas - to paredz distances tirdzniecību regulējošas likuma normas.

 2. Ja, saņemto preci apskatot kurjera klātbūtnē, konstatēsit, ka tā, kaut kādu iemeslu dēļ, Jūs neapmierina, kurjers sastādīs aktu un prece oriģinālā iepakojumā ar pavaddokumentiem tiks sūtīta mums atpakaļ. Sūtījumu apmaksās veikals. (Lai izvairītos no šādiem pārpratumiem, jau iepriekš aicinām rūpīgi izpētīt katra modeļa detalizēto aprakstu.

 3. Ja, neskatoties uz preces detalizēto aprakstu, 14 dienu laikā izlemsit to atdot veikalam - sūtīšanas izdevumi būs jāsedz Jums. Ja Jūsu veikto darbību dēļ preces vērtība būs mazinājusies, mēs paturam tiesības šo vērtības samazinājumu ieturēt no atmaksājamās summas.

 4. Mēs rūpīgi sekojam, lai prece no veikala tiktu izsūtīta nevainojamā kvalitātē. Ja tomēr iegādātajai precei 30 dienu laikā konstatēsit kādu tehnisku defektu vai nepilnību, pēc saskaņošanas ar mums, sūtiet to atpakaļ uz veikalu. Šādā gadījumā Jums ir tiesības prasīt preces nomaiņu vai naudas atdošanu, un sūtījumu apmaksā veikals.

Naudas atmaksa:

 1. Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi.

 2. Preču atpakaļatdošanas gadījumā, pēc preces pārbaudes, veikals naudu pārskaita nekavējoši, ja prece atdota tādā pašā stāvoklī kā izsūtīta. Ja precei tiks konstatēts vērtības samazinājums, mēs Jums paziņosim iemeslu un summu, kas tiks ieturēta, un, vajadzības gadījumā, nosūtīsim fotogrāfijas. Ja 10 dienu laikā Jūs to neapstrīdēsit, mēs pārskaitīsim samazinātās vērtības apjomu uz Jūsu bankas kontu.

Turpināt
Latvian Russian
 
Ievadiet meklējamo vārdu
Izvērstā meklēšana
Grozs ir tukšs
0.00 €
01.Baloni balti, GEMAR, 13cm
02.Baloni balti, GEMAR, 26cm
03.Baloni balti, BELBAL, 29cm
04.Baloni zili, gaiši, GEMAR, 13cm
05.Baloni melni, GEMAR, 26cm
06.Baloni sarkani, GEMAR, 13cm
07.Baloni zili, GEMAR, 13cm
Folijas balons 60cm - Flexmetal, Smaidošā lidmašīna
Folijas balons 60cm - Flexmetal, Smaidošā lidmašīna
2.90 €
ilight.lv

© SIA GigaTop
www.priekam.lv
osCommerce atbalsts
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips